Атестація педагогів


Педагоги проходять професійну атестацію кожні 5 років. Таким чином вони не лише підвищують свою кваліфікацію, але й претендують на звання "Старшого вчителя" і "Вчителя-методиста". Для забезпечення прозорості процесу та знищення корупції, яка існує на тлі цього питання, в області стартує електронний модуль "Педагогічні атестації". Відтепер педагоги складатимуть атестацію за допомогою комп'ютерів з інтернетом - дистанційно та без впливу "суб'єктивного підходу". Про це повідомив заступник губернатора Дніпропетровщини Борис Філатов під час прес-конференції.
Електронний модуль "Педагогічна атестація" дозволить підвищити процес організації та проведення професійної атестації вчителів. Тепер усі робочі матеріали педагогів, які надавалися для атестації у паперовому вигляді, будуть переведені в електронний формат. Кожен вчитель матиме віртуальний особистий кабінет, де будуть розміщені: конспекти уроків, методичні розробки, сценарії учнівських заходів та відкритих уроків, а також списки учнів - учасників олімпіад, підготовкою яких займається педагог.
Подивитися матеріали "особистого кабінету" вчителів можна буде на освітніх сайтах, де буде викладено програму "Педагогічна атестація". Для входу в систему зареєстрованому користувачу необхідно лише ввести логін і пароль.
Планується, що із вересня 2014 року проект буде 100% впроваджений у всіх загальноосвітніх навчальних закладах області.

http://www. adm. dp. ua/OBLADM/Obldp. nsf/document. xsp? id=5F28213C2FA84AB6C2257CA500572CA0

http://www. adm. dp. ua/OBLADM/Obldp. nsf/document. xsp? id=332624F450CDCAEEC2257CAD003C57AE

 
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Лучшие сочинения всех времен и народов