Казки новорічної ночі
(На сцену виходять учні класу, одягнені в маскарадні костюми або звичайний одяг)

1 учень. Привіт, друзі! Що це ви запізнилися на ялинку?

2 учень. Та... казки читали. Уявляєш, били-били баба з дідом яєчко і розбити не могли, а якась там мишка пробігла, зачепили хвостиком і розбила.

3 учень. Комп'ютерна мишка? Чи що?

2 учень. Та ні, піддослідна, з лабораторії. Голодна, певно, була.

4 учень. А дід з бабою розплакалися, так само, як ми, коли від нас "Кіндер-сюрприз"

в річку покотився.

5 учень. От тупі, та треба ж було те яйце в "Оранті" застрахувати. Отримали б за нього кругленьку суму.

6 учень. А я читала казку про "Козу-Дерезу". Оце так ділова дама. Вигнала Зайця з хати і оселилася там, наче хазяйка. Якби не Рак, доживав би Заєць на вулиці.

7 учень. Ой, подумаєш, Рак -- герой. Та в нього тато, певно, у Верховній Раді, дядько

в СБУ, а брат у прокуратурі працює.

8 учень. А я читала казку "Фарбований лис". Уявляєте? Лиса розірвали за те, що випадково пофарбувався і назвався царем звірів, які його не впізнали.

9 учень. Ой, а що було б із тими дівчатами, які перефарбовуються майже щомісяця?

10 учень. Ой-ой-ой! Гляньте на Попелюшку! Під Снігурку косить! Пані, звідки такий прикид?

Попелюшка: З останньої колекції Діани Дорожкіної. Туфлі - від Каваллі, сумочка - від Гуччі, а парфуми - від Елізабет Арден. Не вистачає класної тачки.

1 учень. Та звідки у класі тачка? Мій тато недавно купив у "Добробуті". Оце так тачка!

П'ять мішків картоплі одразу везе.

Попелюшка: От дурний? На такій катайся сам. Я хочу "Хонду".

2 учень. Анаконду? Ти що, з глузду з'їхала?

3 учень. Сам ти з'їхав. "Хонду" -- це японський легковик. От якби Омелько у казці був хоч трохи розумним, то попросив би у щуки БМВ.

4 учень. А знаєте? Казки вже і в газетах друкують. Мій тато вчора читав пресу, потім довго сміявся і все говорив: " От казки розказують".

5 учень. А мені найбільше сподобалася казка про килим-самоліт. Сіла б зараз на нього і без усякої візи полетіла б у Єгипет, Туреччину, на Кіпр, Гавайї чи Карлові Вари?

6 учень. А в Антарктиду не хочеш? Чи, може, в гості до Снігової королеви -- зустрічати

Новий рік?

5 учень. Ні, не хочу.

7 учень. А я мрію зловити золоту рибку. Вона б за мене і домашні завдання, і контрольні роботи виконувала, і вірші та параграфи вчила б.

8 учень. А потім розсердилася би і кинула перед самими екзаменами. Сидів би тоді розчавлений і осоромлений перед екзаменаторами.

9 учень. Ну, досить вже жартувати. Ходімо Новий рік зустрічати. З Новим роком, друзі! Щасливих вам свят!

10 учень. Нехай сняться вам найкращі казки - добрі, щирі, із щасливим кінцем!

(Під звуки гарної мелодії на новорічну тему учні виходять зі сцени).


 
Как скачать бесплатное сочинение? Жми и сохраняй . И ссылка на это сочинение; Казки новорічної ночі уже в твоих закладках.
Вперед:
Назад:
Дополнительные сочинения по данной теме

 • Сценарій виступу екологічної агітбригади

 • УВАГА! УВАГА! Настав уже час! Всі хто присутній, послухайте нас! Дасть вам корисні, суттєві поради Юних екологів агітбригада. Всі: Ми, 1-й учень. Ті, що вийшли на сцену. Всі: Ми, 2-й учень Ті, що говорять ці слова. Всі: Ми, 3-й учень. Юні друзі природи. 4-й учень. Агітбригада. Всі: " Чисті краплини". Наш девіз: Я вірю, знаю, що ми зможем, Усі ми разом: я і ви Урятувати Україну Від екологічної біди. 4-й учень. Коли щось негаразд У природі навколо Небайдужа команда, Всі: Жовтоводської школи. 5-й учень. Якщо села в садах Все навколо в цвіту Значить стверджуєм ми Навкруг себе красу. Учень Всі хто природу
 • ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

 • · У школу учень приходить за 15-20 хвилин до початку занять. · У школу не можна приносити колючо-ріжучі предмети, піротехнічні засоби, пневматичні пістолети. Також не рекомендується приносити в школу дорогі речі (дорогі телефони, шуби, прикраси і т. д.). · Зовнішній вигляд учня повинен бути охайним, чистим, акуратним. Стиль одягу - діловий, обов'язкова шкільна форма. · У школі учень знімає верхній одяг, вішає його у свою шафу, перезувається в легке змінне взуття на низькому
 • КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ

 • Початковий рівень (1-3): учень називає прилади та їх призначення, демонструє вміння користуватися окремими з них, може скласти схему досліду лише з допомогою вчителя, виконує роботу без належного оформлення. Середній рівень (4-6): Учень виконує роботу за зразком або з допомогою вчителя, результат роботи учня дає можливість зробити правильні висновки або їх частину, під час виконання та оформлення виконані помилки. Достатній рівень (7-9): Учень самостійно монтує необхідне обладнання, виконує робот в повному обсязі з
 • Конспект уроку з геометрії в 9 класі. Узагальнення і систематизація знань, умінь та навичок з теми : «Правильні многокутники»

 • Тема уроку:Узагальнення і систематизація знань умінь та навичок з теми "Правильні многокутники." Мета: Закріпити та узагальнити знання, уміння та навички учнів з теми "Правильні многокутники", вдосконалювати вміння застосовувати теоретичні знання при розв'язуванні задач; розвивати творчі здібності учнів, виховувати у них відповідальність за отримані знання, виховувати почуття колективізму. Тип уроку: Презентація теми. І. Організаційний етап. Перевірка готовності учнів до презентації. ІІ. Оголошення теми і мети. Вчитель: Вивчена тема розрахована на 6 уроків. За 4 уроки вивчено
 • Агідбригада ЮП

 • 1-й учень. Ось небо блакитне і сонце в Зенині, Моя Україна - найкраща у світі! Моя Україна це ліс і озерця, Безмежні степи і чарівні джерельця. 2-й учень. Сади чарівні, мальовничії села, Моя Україна - це пісня весела. Це щира, багата, як світ, її мова, Крилата, така мелодійна, чудова! 3-й учень. ЇЇ обереги - верба і калина, Найкраща у світі - моя Україна. Бо нам найрідніші Вітчизна і мати, То як же нам, дітям, її не кохати! Пісня про Україну 1-й учень. Дорогі друзі! Серед мальовничих
 • Колобок

 • Сценарій казки " PUFF - THE - BALL" Characters: the storyteller, Puff-the-Ball, the hare, the bear, the wolf, the fox. Storyteller: Once upon a time there lived Puff - the - Ball. He had a grandmother and a grandfather. He loved them, but one day he run away. Puff - the - Ball: I' m Puff - the - Ball. I' m yellow, big and sweet. Storyteller: Then he met a Hare. Puff -
 • Конспект уроку геометрії в 9 класі. Урок узагальнення і систематизації знань, умінь та навичок з теми «Розв’язування трикутників»

 • Тема:Урок узагальнення і систематизації знань, умінь та навичок з теми "Розв'язування трикутників". Мета:повторити, закріпити та узагальнити знання і вміння учнів, формувати вміння застосовувати знання теоретичного матеріалу при розв'язуванні задач, виховувати відповідальність за отримані знання, виховувати почуття колективізму. Тип уроку: Презентація теми. Обладнання: індивідуальні картки-завдання, малюнки підготовлені групамиучнів до свого модуля. І. Організаційний момент. Перевірка готовності учнів до презентації Теми. ІІ. Оголошення теми і мети. Вчитель: В темі, розрахованій на 14годин, були вивчені дві досить серйозні, я б