Поради батькам: “Що робити, якщо дитина відмовляється йти в дитячий садок?”Батьки часто стикаються з проблемою, коли вранці їхня дитина не хоче йти до дитячого садка. Ось кілька порад, як полегшити цей "важкий" процес.

1. Уранці піднімайте дитину спокійно, з посмішкою та лагідним словом (перегляньте режим дня: спокійне засинання не пізніше 21-ї години).

2. Зранку не згадуйте вчорашні прорахунки, не вживайте образливих слів.

3. Не підганяйте, розрахувати час - це ваш обов'язок, якщо ж ви цю проблему не вирішили, провини дитини у цьому немає.

4. Відправляючи дитину до дитячого садка, побажайте їй успіхів, скажіть декілька лагідних слів (без подібних застережень: "Дивись, поводь себе гарно!").

5. Говоріть з дитиною спокійно.

6. Протягом дня знайдіть півгодини для розмови з малюком. У цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль та радощі.

7. У сім'ї має бути єдина тактика спілкування всіх дорослих з дитиною. Усі розходження щодо виховання дитини вирішуйте без неї.

8. Завжди будьте уважними до стану здоров'я дитини, коли щось її турбує. Найчастіше це об'єктивні показники втоми, перенавантаження.

9. Знайте, що діти люблять казки перед сном, або мамину пісню, лагідні слова. Не лінуйтесь робити це для них. Це їх заспокоїть, зніме денну напругу, допоможе спокійно заснути і відпочити.

10. Недопустимо висловлювати дитині співчуття у тому, що її змушені водити до дитячого садка. Слідкуйте, щоб атмосфера походу у дитсадок нагадувала похід до друзів чи інший захід, який є заохочувальним за успіхи, проявом піклування про дитину, бажанням покращити її дозвілля.

11. Зруйнуйте попередній стереотип ранкового спілкування з дитиною, замініть його новим, приємним для дитини ритуалом:

- спільне чаювання;

- Обігравання підйому за допомогою іграшок;

- цікаві розповіді і спостереження по дорозі в дитсадок тощо.

12. Дорослий має пам'ятати, що дитина не здатна в силу вікової психофізіології відразу негайно виконати ту чи іншу вказівку. Відстоюючи свою особистість, психіка малюка стає ранимішою, ніж на попередніх вікових етапах розвитку, а тут ще й додаткове навантаження адаптації до дитсадка.

13. Гарний настрій мами і тата, терпимість до дитячих помилок, відмова від наказів, погроз, докорів, авторитарної моделі спілкування - основа гарного самопочуття малюка протягом цілого дня.

Нехай кожен новий крок у вашому з малюком житті буде мудрим, корисним і впевненим, а кожен наступний день приносить лише радість та родинний затишок!


 
Как скачать бесплатное сочинение? Жми и сохраняй . И ссылка на это сочинение; Поради батькам: “Що робити, якщо дитина відмовляється йти в дитячий садок?” уже в твоих закладках.
Вперед:
Назад:
Дополнительные сочинения по данной теме

 • Шаблон конспекта урока музыки при использовании методов художественно-педагогической драматургии

 • Музыка, ______ класс Урок № ______ Дата _________ Тема (семестра, четверти)___________________________________________________________________________ Тема урока_______________________________________________________________________________________ Тип урока________________________________________________________________________________________ Жанр _____________________________________________________________________________________________ Музыкальный материал ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________ Цель урока: Обучающая__________________________________________________________________________________________ Развивающая_________________________________________________________________________________________ Воспитательная_______________________________________________________________________________________ Оборудование и оснащение__________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________________ Эпиграф:_____________________________________________________________________________________________ Ход урока: № этапа урока Наименование этапа урока Вид музыкальной деятельности Музыкальный материал Наглядные средства обучения, ТСО Содержание работы (Деятельность учителя и учащихся) Примечения 1. Вступление (организационный момент) 2. Экспозиция (введение в тему, мотивация) 3. Разработка (актуализация знаний, музыкальные разминки) 4. Кульминация (ключевой момент темы) 5. Реприза (закрепление, дидактическая игра) 6. Кода
 • Батьки і діти

 • ДИТИНУ НЕ КАРАЮТЬ: l. За те, що вона чимось не влаштовує дорослих: холерика за те, що він непосидючий і впер­тий, сангвініка - за рухливість, флегматика - за повільність, неврівноваженого - за плак­сивість. 2. Під час їжі. 3. Якщо вона зазнала невдачі (вона й без того засмучена, присоромлена, пригнічена). Тут кра­ще підтримати її. 4. За необережність, а вчать обережності, роблячи висновки з прорахунків дитини; за повільність, незібраність (за цим може бути
 • Адаптація до школи – як допомогти першокласнику

 • Адаптація до школи - як допомогти першокласнику Ви ніколи не замислювалися над тим, чому першокласникам не ставлять оцінки? Перший рік навчання - період адаптації школяра до нового кола спілкування, до нового укладу життя, до збільшення фізичного та емоційного навантаження. Щоб у дитини не сформувався комплекс неповноцінності через низку невдач, протягом першого року навчання старанність першокласників і їх успішність оцінюється виключно у словесній формі без застосування 12-бальної системи. Звикання до школи - тривалий індивідуальний
 • Поради батькам, діти яких мають нервово-мовне порушення (заїкання)

 • Заїкання в дитини дошкільного віку може виникнути досить несподівано. У чому ж причина цієї вади? Найчастіше батьки вказують на переляк як причину заїкання. Раптово можуть лякатися всі діти, але заїкатися починають тільки деякі з них. Чому? ¯ Наукова думка схиляється до того, що причиною цієї вади є дисбаланс у міжкульовій взаємодії. ¯ Що це означає? ¯ Відомо, що кожна півкуля мозку виконує свої функції: права півкуля керує лівою стороною тіла, а ліва -
 • Як відсвяткувати День народження Вашої дитини?

 • День народження дитини - напевно, одна із найхвилюючіших подій у житті батьків. Але часто цей день стає винятково святом для дорослих. Адже маленькому імениннику не зрозуміло, дя чого вдома зібралося так багато людей, чому на столі так багато цікавого, а йому, як завжди, не дають це спробувати. Як же зробити так, щоб цей день пройшов для малюка легко і приємно? Найголовніше, це ПІДЛАШТУВАТИ СВЯТО ПІД ДИТИНУ, А НЕ ДИТИНУ ПІД СВЯТО.
 • Консультація для батьків на тему Ні — виховній агресії в сім’ї!

 • Виховуючи дитину, ми частіше використовуємо метод "агресії" і спрямовуємо на дитину потік нищівної енергії з величез¬ним негативним зарядом. Ми зриваємося на дитині, не розумі¬ючи, що цим "заряджаємо" її. А вона, не в змозі розрядитися, як ми з вами, накопичує агресію в собі. І рано чи пізно ця агресія дасться взнаки - дитина хворіє (від легких колік до серйозних психозів). Своєю нищівною словесною агресією бать¬ки зазвичай намагаються наївно припинити імпульсивну агресію
 • Як стати хорошим татом?

 • Звісно, посібника по створенню щасливих стосунків між батьком та дитиною не існує. Головне - підходити до виховання дитини з любов'ю і розумом. І прислухайтеся до основних рекомендацій. НЕ ОБМЕЖУЙТЕ СВОБОДУ. Надмірна любов та опіка можуть призвести до того, що дитина стане вашим єдиним сенсом життя, ви відчуватимете владу над нею. Вона виросте несамостійною і вимогливою. У певному віці така опіка їй набридне, а самостійно приймати рішення вона не навчиться. Крім того,