Сценка «Останнє одруження Синьої Бороди»Заняття літературно-драматичного гуртка

Показ сценки "Останнє одруження Синьої Бороди"

Дійові особи:

Ведучий

Синя Борода

Шахразада

Попелюшка

Декорації: на сцені стіл і стілець, на столі дзеркало, гребінець ножиці електрофен, фарба для волосся, бігуді.

Виходить ведучий.

Ведучий: У французького письменника Шарля Перро є казка про чоловіка на ім'я Синя Борода. Він багато разів одружувався і кожного разу убивав свою дружину.

Цього разу сусідів сколихнула звістка: Синя Борода знову одружився. Це ж скільки жіноцтва той поганець загубив. Ще й бороду перефарбував, щоб дівчата більше йому довіряли. Ще більше захвилювалися сусіди, коли дізналися, що ім'я молодої Шахразада. Так-так, капосний убивця узяв за дружину чорнооку казкарку "Тисячі й одної ночі". Хто ж переможе? Вона заб'є йому памороки казками, чи він збільшить список жертв?

(Виходять Синя Борода і Шахразада. Він силою тягне її. Синя Борода у синіх джинсах, светрі, кепці, окулярах, з білою бородою. Вона вдягнена у східне вбрання з фатою на голові. Він проводить її до стільця, примушує сісти. Бере в руки ножиці і гострить їх, ходячи навколо неї. Шахразада дивиться на нього і боїться, приготувалася до смерті).

Синя Борода: Сідай!

Шахразада: (тремтячим голосом) Зараз голову відітне! Синя Борода: Розплітайся! (знімає з її голови фату) Зробимо модну зачіску!

Шахразада: Ти їх усіх.. .зачісував?

Синя Борода: (бере електрофен) Ну, звичайно. Інакше, - навіщо б я одружувався! Усім жінкам робив зачіски, але досі невдалі../обрізає волосся і бубнить) мрію стати перукарем. Для цього є в мене все: ножиці, електрофен, бігуді, фарба для волосся. Бачиш? Як справжня! (показує на бороду) Ніхто не знає, що насправді вона синя. Усе в мене є... Тільки практики малувато... Але ще з десяток дружин... Та не тремти! Бо знов не вийде... (ріже волосся)

Шахразада: Ти мене поколов! Стрижеш криво, абияк. Не поцікавився моїм смаком і бажаннями. Така стрижка мені не личить!

Синя Борода: Не вередуй! Вас багато, а я один.

Шахразада: Ти, ти... Ти де вчився? Самоук нещасний! Де твій диплом чи свідоцтво? Нездатний перукарем бути! Неуважний, незграбний, нечемний, неакуратний, неповороткий! Нездарисько! (вибігає).

Ведучий: Невдовзі Синя Борода почав напитувати нову наречену. Сусіди аж вклякли з подиву, коли він привів до палацу Попелюшку.

(Входить Попелюшка, побачила дзеркало, підбігла і почала витирати його, потім взяла віник)

Попелюшка: Яка антисанітарія!

Синя Борода: Сідай! Стригтиму, митиму, завиватиму!

Попелюшка: Не дамся! Коса - дівоча краса. Найвища вишуканість - у природному!

Синя Борода: Як так? А як же мода? Сідай!

Попелюшка: Не сяду! Сама люблю кришталеві черевички й гарні зачіски! Але це не мусить перетворитися на самоціль!

Синя Борода: То, може, в тебе смаку нема?

Попелюшка: А чому ти якийсь дивний? Борода, джинси...

Синя Борода: Та це ж модно! На мені усе турецьке та штатівське! Усе в мене синє та імпортне!

Попелюшка: (лагідно) Ну, поголи, будь ласка, цю жахливу бороду, зніми із себе це все синє...

(Синя Борода знімає кепку, бороду, окуляри)

Попелюшка: (ахнула) Та це ж Іванко-дурник!

Іванко: Набридло дурником бути! Я й замаскувався. Щоб мати вигляд інтелектуальний, одягнувся в усе чужоземне...

Попелюшка: Та ніякий ти не дурник! Ти кмітливий, дотепний та мудрий. А головне - один такий на світі! А заморський мотлох зробив з тебе такого, як усі... Шаблонним та нецікавим!

(Виходить Шахразада)

Шахразада: І я йому те саме говорила! А то сиди там сама, доки волосся не відросте, на люди сором показатися! Стрижи, Іване! Перестригай! (всілася в крісло).

Ведучий: 3 тих пір у казкових героїнь з'явився свій перукар.

(Актори вклоняються і виходять)


 
Как скачать бесплатное сочинение? Жми и сохраняй . И ссылка на это сочинение; Сценка «Останнє одруження Синьої Бороди» уже в твоих закладках.
Вперед:
Назад:
Дополнительные сочинения по данной теме

 • Контрольна робота за творчістю О. Кобилянської, В. Стефаника

 • Контрольна робота за творчістю О. Кобилянської, В. Стефаника Автором повісті "Людина" є: а. Леся Українка б. Марко Вовчок в. Наталія Кобринська г. Ольга Кобилянська В основу повісті "Людина" покладено: а. Конфлікт між високими духовними прагненнями героїні та міщанського приземленістю її оточення б. Історію боротьби героя проти національного гніту в. Розслідування убивства проти національного гніту г. Історію кохання Василь Стефаник є майстром у жанрі: а. Трагедії б. Роман (бессмертное произведение)у в. Поеми г. Новели Оповідання "Камінний хрест" написане під враженнями від: а. Подій Першої
 • Роздуми над казкою Шарля Перро «Попелюшка»

 • У 1697 року у Франції вийшла перша збірка казок Шарля Перро. Виявилося, що цей державний муж, поет і критик, академік Французької академії, захоплювався народними оповідками і розважав ними королівський двір. Але Шарлю Перро здавалося, що казка - це несерйозний жанр, тому він говорив, що казки писав його син, а він сам тільки вигадував до них стислі і змістовні повчання. Книга Шарля Перро "Казки матінки Гуски" є першою збіркою конкретного автора
 • Терморегуляція організмів

 • Пропоную вам конспект відкритого уроку з біології 9 клас по темі: Терморегуляція організмів. Тема: Механізм терморегуляції. Фізіологічний механізм загартовування. Мета: поглибити знання учнів про функції шкіри, її роль як органу тепловіддачі та механізму терморегуляції; Сформувати в учнів поняття про загартовування організму; визначити гігієнічні вимоги до загартовування; довести необхідність загартовування здоров'я та сформувати в учнів поняття про гігієну шкіри; Тип уроку: комбінований. Основні поняття і терміни: терморегуляція, теплоутворення, тепловіддача, піт, рецептори, гіпоталамус, кора великого мозку. Методи і
 • Человеческие расы

 • Вопрос 1. Какие большие расы выделяют внутри вида Человек разумный? Вид Человек разумный разделяют на три большие расы: евразийскую (европеоидную), азиатско-американскую (монголоидную) и австрало-негроидную (экваториальную). Представители европеоидной расы характеризуются относительно светлой кожей, мягкими прямыми или волнистыми волосами, тонкими губами, нешироким выступающим носом. У мужчин обычно хорошо растут борода и усы. Внутри расы существует большая изменчивость по цвету волос и глаз, поэтому ее делят на три крупные части: светлоокрашенную северную (скандинавы), темноокрашенную южную
 • Бородатая агама

 • Бородатая агама - ящерица семейства агамовые. Получила свое название из-за характерного шейного мешка, который в моменты опасности или брачного заигрывания раздувается приобретая темный окрас. В окраске преобладают желтоватые, серые или коричневые тона. Цвет может меняться в зависимости от температуры и состояния животного. У взрослых рисунок практически отсутствует, у молодых пятна и полосы на спине и боках образуют правильные геометрические узоры. Распространена в Австралии. Размеры взрослой особи могут достигать 50-60 сантиметров.
 • Гномы в сказке К. С. Льюиса «Хроники Нарнии»

 • Лев Аслан — герой знаменитых сказочных «Хроник Нарнии» английского протестантского философа и писателя Клайва Стейплза Льюиса (1898–1963) — отчётливо соотнесён автором с образом триединого христианского Бога. Логично предположить, что и остальные персонажи «Хроник» каким-то образом участвуют в сопоставлениях, заданных ключевой аналогией сказки. Задача настоящей заметки показать, что это, безусловно, справедливо, по крайней мере, в отношении одного из племён, населяющих льюисовскую Нарнию. Внешность типичного представителя этого племени описывается следующим образом: “Он
 • Сочинение Краткий обзор и изложение сказок Шарля Перро

 • Пересказы по произведению «Сказки матушки Гусыни, или Истории и сказки былых времен с поучениями». Сказка «осилная шкура». Стихотворная сказка начинается с описания счастливой жизни блистательного короля, его прекрасной и верной жены и их прелестной малютки-дочери. Жили они в великолепном дворце, в богатой и цветущей стране. В королевской конюшне рядом с резвыми скакунами «откормленный осел развесил мирно уши». «Господь ему утробу так наладил, что если он порой и гадил, так золотом