Що робити, щоб залишатися здоровим?

Порада 1. Старайтеся не нервуватисяОдна загальновідома порада, що стосується зменшення стресів. Стреси в буквальному розумінні нас вбивають, причому маленькі щоденні стреси (наприклад, через нелюбимого співробітника) шкодять більше, ніж один великий стрес (звільнення з роботи).Раджу не нервувати через дурниці, а займатися своєю справою, не звертаючи увагу на всякі дрібниці. Роздратування - поганий порадник і супутник. Прагніть весь час бути у хорошому настрої, якщо не виходить, то старайтеся краще. Як це все можна зробити? Та дуже просто - займіться йогою, відвідуйте медитативні заняття, вивчайте східні релігії. Якщо нудно, то спробуйте просто ходити в тренажерний зал або прочитайте попередню пораду.

Порада 2. Спіть більшеНе обов'язково йти до доктора для того, щоб він сказав, щоб Ви спали більше. Сон - це життя, про це говорили ще старогрецькі вчені, тому варто все ж таки слухатися мудрих людей. Якщо Ви не висипаєтеся, то працездатність падає, настрій погіршується, все валиться з рук і дратує. Поступово Ви входите в стадію стресів і дистресів, які, як вже писалося вище, вбивають нас.Загалом, не висипатиметеся - заробите букет серцево-судинних захворювань, нервових розладів і ще маленький візок інших захворювань. Воно вам треба? І не кажіть, що немає часу для сну, його завжди можна знайти, або змінити щось, щоб забезпечити хоч би сім годин повноцінного сну.

Порада 3. ЧитайтеЯкщо не використовувати свої м'язи, вони поступово атрофуватимуться. Приблизно те ж саме можна сказати і про мозок. Якщо його не вправляти, скоро два плюс два скласти не зумієте. Дітям в дитинстві не дарма радять читати, але не варто закидати читання відразу після школи або інституту.Ну, звичайно, якщо переглядати комікси, навіть роблячи розумний вигляд, то читанням це не назвеш. А ось газети, "розумні" журнали, книги - основа для саморозвитку, так само як і щоденні розумові "вправи". Не дивно, що у багатьох менеджерів IQ з віком тільки підвищується - адже їм доводиться і читати, і роздумувати над різними проблемами дуже багато.До речі, більшість вчених прожили до глибокої старості, так що пам'ятаєте це, перш ніж зовсім закинути інтелектуальну активність, беручись за щоденне пиво і посиденьки в клубі.

Порада 4. Контролюйте харчуванняУ здоровому тілі - здоровий дух, це давно відомо. А як отримати здорове тіло? Звичайно ж, потрібно правильно харчуватися, не прагнучи заробити собі статус чемпіона по з'їданню хот-догів.Обов'язково варто включити в раціон сирі овочі, фрукти, зелень, горіхи і тому подібні смачні корисності. Заведіть блокнотик і записуйте туди все, що з'їли протягом тижня. Потім аналізуйте і коректуйте дієту.Хіба гарно в 25 років ходити з пивним животом? Думаю, не дуже. Тому варто задуматися про своє харчування, і тоді до старості ви виглядатимете привабливо.

Порада 5. Купуйте "здорові" продукти


Повірте, не вартує їсти тепличні помідори або щось інше з супермаркету. Вони, ці овочі і фрукти, складаються наполовину з селітри або інших хімічних речовин. Не сперечаюся, є і компанії, які вирощують прекрасні тепличні овочі і фрукти, де зовсім трохи мінеральних домішок і вже точно немає хімікатів.Але ось невдача - Ви такі компанії знаєте? Якщо так, відпишіть, будь-ласка в коментарях. Якщо ні - задумайтеся про те, що Ви купуєте в магазинах. Шкода, що в країнах СНД поки що не дуже поширені магазини, де продають "чисті" овочі і фрукти, нехай навіть дорожче, ніж звичайні. Краще купити "менше, та краще", правильно нам радять лікарі.А якщо фруктом є покрите парафіном яблуко з напханим всередину стабілізатором і вприснутим ароматизатором, або ще чимось - навіщо воно таке потрібне, це яблуко, кавун, апельсин?

Порада 6. Їжте горіхиІ знову про них, про продукти. Горіхи - ціла комора корисних речовин: вітамінів, мінералів, жирів і тому подібних речовин. Горіхи швидко насичують нас, горіхи зменшують кількість холестерину в крові. Загалом, горіхи - це майже золото, так що купуйте і їжте їх.І ще - кидайте їсти чіпси, краще купіть пачку горішків (тільки без ароматизаторів), чим з'їсти пачку чіпсів.

Порада 7. ПрогулюйтесяЦю пораду легко здійснити - просто прогулюйтеся, гуляйте якомога більше. Наприклад, не варто їхати на маршруті з однієї зупинки на іншу, краще всього взяти і прогулятися.Прогулянки буквально рятують людину від багатьох хвороб, а якщо сидіти в офісі, їхати потім на машині додому, лежати вдома, то ніякої користі не буде. Ходити не просто корисно, а дуже корисно, пам'ятайте це.

Порада 8. Віджимайтеся від підлогиТак, можна ходити в тренажерний зал, і тоді цю і попередню пораду можна об'єднати. Проте якщо у Вас немає часу, просто віджимайтеся від підлоги. Це сприяє притоці крові до мозку, зміцнення загального стану організму, поліпшення тонусу. Ну що заважає віджатися 10-20 разів за три чотири - години? Думаю, будь-яка людина, якою би вона там зайнятою не була, зможе виконувати останню рекомендацію.

Порада 9. Грайте в спортивні ігриФутбол, баскетбол, регбі, теніс, настільний теніс - всі ці спортивні ігри допомагають залишатися у формі, плюс розважають людину. Можливо, варто пригадати, як ви в дитинстві гуляли у дворі свого будинку? Візьміть м'яч, натягніть сітку, і побігайте декілька хвилин у футбол - це і відволікає від "робочих" думок, і дозволяє знаходитися у відмінній спортивній формі.Як висновок варто сказати, що всі ці рекомендації не варто розглядати, як окремі один від одного поради. Звичайно, користь буде і від дотримання одної-двох порад, але більше всього позитиву і користі принесе одночасне виконання всіх порад, приведених в статті. Будьте здорові!

Література:

Http://cikavo. com/ 
Как скачать бесплатное сочинение? Жми и сохраняй . И ссылка на это сочинение; Що робити, щоб залишатися здоровим? уже в твоих закладках.
Вперед:
Назад:
Дополнительные сочинения по данной теме

 • Корисна інформація для учнів

 • 7 порад учню: Порада перша і найтяжча. Ніколи не намагайтеся отримати все і відразу. Пам'ятайте, що успіх - це насамперед праця. Не вірте красивим фільмам, де для того, щоб досягти успіху досить бути вродливим чи багатим. Порада друга - про любов. Обов'язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують. Хочеш, щоб тебе любили люди - полюби їх сам. Подумай, чи подобаються особисто тобі егоїстичні, нетерпимі до чужих думок люди?
 • 7 порад учню

 • 7 порад учню Порада перша і найтяжча Ніколи не намагайтеся отримати все і відразу. Пам'ятайте, що успіх - це насамперед праця. Не вірте красивим фільмам, де щоб досягти успіху досить бути вродливим чи багатим. Порада друга - про любов Обов'язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують. Хочеш, щоб тебе любили люди - полюби їх сам. Подумай, чи подобаються особисто тобі егоїстичні, нетерпимі до чужих думок люди? То чому, якщо ти саме такий, повинні любити тебе? Порада третя
 • Риторика. Чарівна сила посмішки

 • Тема : Чарівна сила посмішки. Посміхайся першим. Мета : розширити уявлення учнів про посмішку, яка допомагає встановити контакт із співрозмовником; навчати дбати про позитивне вра - ження під час спілкування; Розвивати діалогічне мовлення, артистизм; Виховувати доброзичливість, бажання користуватися словами ввічливості, виробляти гарні манери, дотримуватися їх. Обладнання : Картки із портретами людей у різному емоційному стані. Посмішка - посланець твоєї доброї волі Хід уроку І. Організація учнів до уроку ІІ. Мовленнєва гімнастика 1. Вправа " Луна " - Вимовте тричі : Ау-у
 • Іграшки для дітей в дитячому садку

 • Гра для малюка - найкращий спосіб дізнатися навколишній світ. Іграшки допомагають дітям рости, розвиватися, вчитися новим навичкам. Навчання у дітей найзручніше проводити в ігровій формі - так малюк краще засвоїть отримані знання. Тому дуже важливо, щоб іграшок у дитини було достатньо. Це стосується і дитячого садка. У компанії діти більше рухаються, грають. На які ігри варто звернути увагу, якщо ви вирішите купити іграшки в дитячий садок або для дому? • Кубики, мозаїки,
 • Школа і Ти

 • • Якщо школа здається тобі каторгою, подумай і знайди в ній що-небудь хороше, тому що ходити в школу тобі все одно доведеться. А доведеться тому, що без освіти ти не знайдеш собі місця в житті. Це створить тобі дуже великі проблеми. • Стався до вчителів терпимо, з розумінням, тому що все одно тобі доведеться здавати іспити і контрольні писати. • Запам"ятай, що непотрібних предметів не буває. Адже зараз невідомо, чим
 • Матеріали щодо психологічного супроводу випускників під час підготовки та проведення ЗНО

 • Пам'ятка випускникам школи Матеріали щодо психологічного супроводу випускників під час підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання Іспити, як і більшість явищ життя, - явище перехідне. Коли вони закінчуються, з'являється відчуття свободи, забуваються сльози, нервування, повертається спокійний сон. Але ж можна скласти іспит і з меншими витратами для власного здоров'я, отримати добрі оцінки й чекати наступного іспиту без страху і безсонних ночей. Оптимальний варіант підготовки до складання іспитів Розпорядок дня Харчуватисяслід три-чотири рази на день.
 • Чи потрібно платити за випадково розбитий товар в магазині?

 • Заходячи до супермаркету чи до будь-якого іншого магазину, про ризик зненацька там щось зачепити, розбити, пошкодити напевно й не думаєте. Однак ніхто не застрахований від ситуацій, коли, наприклад, намагаючись дістати з верхньої полиці якийсь товар, випадково його розбиваєте, або, скажімо, у черзі до каси вас штовхає інший покупець, - і вся ваша поклажа падає додолу, розлітаючись на друзки. Або, проходячи між вузьких полиць з товаром, ненароком щось скидаєте сумкою чи