Видавницька діяльність педагогів ДНЗ №66 м. Харкова


2006 рік - Корекційно-розвивальна програма "Розвиток емоційної сфери особистості дитини та соціальна адаптація". Автор - укладач С. М. Тергоєва, практичний психолог.

2007 рік - Програма гуртка художньо-естетичного напряму. Автори - З. В.Нарожна, О. П. Бичкова.

2008 рік - "Оркестрова діяльність як засіб розвитку естетичних навичок дітей дошкільного віку" , автор З. В.Нарожна. (Робота отримала диплом ІІІ ступеня на ХУІ Харківській обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій).

2009 рік - "Оцінка здатності педагога до інноваційної діяльності" О. П.Бичкова, ТОВ "Видавнича група "Основа", матеріали науково-педагогічної конференції, 2009 р.

2010 рік - "Управління розвитком малокомплекного дошкільного закладу" О. П.Бичкова, ТОВ "Видавнича група "Основа", матеріали науково-педагогічноїї конференції, 2010 р.

2010 рік - "Розвиток морально - етичних здібностей у дітей дошкільного віку за творами В. О. Сухомлинського з творчими завданнями для дітей і батьків." Н. І.Домашенко, вихователь вищої категорії. ТОВ "Видавнича група "Основа","Дошкільний навчальний заклад" № 6, 2010р.
В суспільстві постійно відбуваються зміни, які потребують нових підходів до виховання, навчання дітей. Час потребує від педагогів вносити у власну діяльність нові прогресивні ідеї, нововведення, тому, що ми відповідальні за розвиток і виховання покоління ХХІ століття.
В державному документі - Базовій програмі "Я у Світі" - підкреслено, що в становленні особистості виняткову роль відіграє власна активність. Нова програма спрямована на створення сприятливих умов для повноцінного і гармонійного розвитку дошкільника, надає можливість реалізації гуманістичної педагогіки, яка розглядає дитину як найвищу цінність...

 
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Лучшие сочинения всех времен и народов