Про що розповість портфель


Першочергове завдання батьків - не просто придбати дитині необхідні шкільні приналежності, а навчити дитину правильно збирати портфель, не переобтяжуючи його зайвими речами.

Правило 1. Щоб добре орієнтуватися у власному портфелі, дитина повинна самостійно збирати - розбирати його. Інакше дитина значну частину часу витратить на пошуки необхідних речей, замість того, щоб слухати вчителя.

Правило 2. Щодня в портфелі скупчується безліч непотрібних папірців, крихт і всіляких "цінних", але абсолютно непотрібних в школі речей. Стежте, щоб дитина щодня виймала з портфеля весь вміст, викидала сміття і складала в портфель тільки необхідні речі.

Правило 3. Завдання батьків - стежити, щоб дитина не носила з собою зайвого. Згідно санітарних норм, ранець п'ятикласника має важити не більш як 3 кілограми.

Правило 4. Гігієну ніхто не відміняв, тому в портфелі завжди повинні лежати невеликий рулон туалетного паперу і упаковка вологих серветок.

Правило 5. Батьки можут давати дитині з собою додаткову їжу: печиво, цукерки, бутерброди тощо... Але незалежно від того, яку їжу вони видаватимуть дитині, для неї потрібні спеціальні контейнери з кришкою, що щільно закривається. Якщо носити їжу без контейнера, весь вміст портфеля пропахне нею. Поясніть дитині, що, перекусивши, вона має всі обгортки і порожні пакети покласти назад в контейнер і щільно закрити його.

Правило 6. Іграшкам в портфелі робити нічого. На уроках учень повинен отримувати знання, а не гратися. Те саме стосується і канцелярских приладь, які мають іграшкові елементи. Батьки мають придбати такі товари, які не будуть відволікати учнів на уроках

Правило 7. Те саме стосується сірників, запальничок, ножів тощо. Батьки мають розуміти, що подібні речі не для дітей, тому пильно слідкувати за цим.

Правило 8. Мінімум дорогих речей. Питання, давати чи ні дитині в школу мобільний телефон, до цих пір залишається спірним. Якщо ви вважаєте, що телефон їй необхідний, поясніть, що на час уроків необхідно відключати звук і прибирати телефон в портфель. Крім того, необхідно пам'ятати, що телефон можез агубитися або бути вкраденим. Інші дорогі речі не є предметами першої необхідності, тому мають залишатися вдома.

 
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Лучшие сочинения всех времен и народов